Android için En İyi Photoshop Programı

Android için En İyi Photoshop Programı

Bu yazımızda sizler için kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ve fotoğraf düzenlemek için istediğiniz özellikleri rahatlıkla bulabileceğiniz en iyi Android fotoğraf düzenleme programlarını hazırladık.

VSCO

En popüler fotoğraf düzenleme programlarından biridir ve ayrıca kendine özgü filtreleri ile öne çıkan bir programdır. Sadece filtreleri ile değil, pozlama ve ışık ayarı gibi çeşitli ayarları çekim esnasında yapmanıza imkân tanıyan VSCO, bulunduğunuz ortam için en uygun değerleri daha kolay ayarlamanıza yardımcı oluyor. 

Adobe Photoshop Express

Profesyonellerin bir numaralı tercihi olan Adobe şirketinin mobil fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Photoshop Express ile devam ediyoruz. Adobe Photoshop Express ile kırpma, kırmızı göz silme, doygunluk ve hazır filtreler gibi birçok özellikten yaralanabiliyoruz. 

Snapseed

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş bir Android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz birçok filtresi ile dikkat çeken Snapseed, buna ek olarak en fazla olumlu dönüş alan fotoğraf düzenleme programlarından biridir. 

Flickr

1000 adet fotoğrafa kadar ücretsiz arşiv yapmanıza imkân tanıyan ücretsiz mobil fotoğraf düzenleme programıdır. Filtreler açık haldeyken çekim yapmanıza olanak sağlaması büyük bir kolaylık olarak dikkatleri çekiyor.

Adobe Photoshop Lightroom CC

Adobe Photoshop Express gibi belirlediği standart özelliklere yine ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz Adobe Lightroom CC ile Photoshop Express arasında sadece birkaç fark bulunuyor. Bu iki program arasında yalnızca arayüz, araç takımları ve paylaşım gibi fazla detaylı olmayan farklar vardır.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir