Bitdefender Antivirüs Programı

Bitdefender Antivirüs Programı

Bitdefender, 2001 senesinden itibaren güvenlik programları geliştiren Romanya merkezli bir güvenlik yazılımı firmasıdır. 2001 Yılında en popüler ürünü olarak Bitdefender Antivirüs programını yayınlanan şirket, 2004 senesine gelindiğinde, teknolojilerinin 500 milyon kullanıcı tarafından kullanıldığına dair bir rapor yayınlamıştır.

Bitdefender Antivirüs Programı

Bitdefender yazılımı, küresel anlamda satışta olan en popüler Antivirüs ve güvenlik programlarına rakip bir yazılım olarak piyasaya sürülmüştür. Tüm dünya kullanıcılarının popüler işletim sistemlerinde kullanabildiği program, başta sıklıkla görülen virüs türleri olmak üzere Trojan, Rogue, rootkit, reklam virüsleri ve spamla mücadele etmeye yardımcı olmaktadır.

İş kullanıcıları ve ev kullanıcıları için çeşitli paketler halinde sunulan Bitdefender, sisteminiz için hem tam zamanlı bir koruma sunuyor, hem de internet bağlantınızın önünde güçlü bir kalkan görevi görerek sizi internetin tehlikelerinden korunmanızı sağlıyor. Kişisel bilgisayarlarda da kullanılabilen Bitdefender Antivirüs programı ayrıca sahip olduğu çapraz platform desteği ile mobil cihazlarınıza da kolayca kurulabiliyor. Güvenli cüzdan uygulaması gibi kullanıcıların gündelik bilgisayar kullanımını ileri boyuta taşıyacak birçok ekstra özelliği içerisinde barındıran Bitdefender, uygun fiyatları sayesinde de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Temel ya da ileri seviye bir antivirüs ve güvenlik programından beklediğiniz tüm özellikleri fazlasıyla sunan Bitdefender, yapılan güvenlik testleri sonucunda da en üst sıralarda yer alan bir güvenlik programıdır.

Bitdefender programını denemek ve bilgisayarınız için yüksek koruma özelliklerine sahip bir sürümünü satın almak istiyorsanız Bitdefender Türkiye sitesine gidebilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir