Corel Draw Nasıl İndirilir

Corel Draw Nasıl İndirilir

Ücretsiz ve güvenli bir halde CorelDraw indirenin yolunu arıyorsanız, bu yazı sizler için hazırlandı. Bu yazı sayesinde programın son sürümüyle ilgili bilgi alacak, CorelDraw yazılımının avantajlarını ve dezavantajlarını öğreneceksiniz. Peki, corel draw nasıl indirilir?

Ücretsiz CorelDraw’un Faydaları:

  • Windows ve macOS’da işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır
  • Kolay bir ara yüz
  • Tüm görsel formatları düzenleyebilme
  • İşinize yarar araçlar
  • Öğrenmesi kolay
  • Amatörlere ve profesyonellere uygundur
  • Detaylı kullanım kılavuzu

Coreldraw Ücretsiz Mi?

Ücretsiz CorelDraw sürümünü indirip kurmayı düşünüyorsanız, programı yasal olarak sadece 15 gün boyunca deneyebilirsiniz.

Coreldraw Yazılımının Ücreti Ne Kadar?

Corel Draw x3 ya da programın başka bir versiyonunu indirmek istiyorsanız 669 dolar ödemeniz gerekmekte. Eğer yazılımdan memnun kalmazsanız 30 gün içinde paranızı geri iade alabilirsiniz. Ek olarak ayda 16,5 dolar ödemeyip aylık işletme planına abone olabilir ya da 198 dolar peşin ücreti olan yıllık planı seçebilirsiniz.

CorelDraw’u Ücretsiz Kullanmak

CorelDraw yazılımının geliştiricileri grafik tasarım projeleri için yeni bir program piyasaya sürdü. Bu programın ismi ise CorelDraw Home & Student Suite 2020 olarak belirlenmiş.

Programı 109,99 dolar karşılığında satın alabilir ya da CorelDraw ücretsiz deneme sürümünü kurabilirsiniz. Fakat deneme sürümü projelerinize filigran koymaktadır.

Coreldraw Kullanmayı Öğrenmek Zor Mu?

Program ile ilgili internette pek çok ders bulunmakta; bazıları ücretsiz, bazıları için ödeme yapmanız zorunlu. Ek olarak programda ustalaşmak gerçekten kolay..

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir