Kaspersky Internet Security Faydaları

Kaspersky Internet Security Faydaları

Kaspersky Internet Security anti virüs programı, dünyanın en çok satan anti virüs programlarından biridir. Bildiğiniz üzere, üç seviye planı bulunan bu program, en düşük planında bile en iyi anti virüs koruması sağlar ve güvenli bir şekilde koruma edinmenize yardımcı olur. Dünyanın en iyi virüs programlarından biri olmanın yanı sıra en çok satan programlardan da biridir. Uygulamayı edinmek için tek yapmanız gereken şey, Kaspersky Internet Security araması yapıp resmî sitesinden indirme sağlamak olacaktır. Uygulamayı hızlıca indirerek edinebilir ve herhangi bir seviyeden planlarını satın alabilirsiniz.  Peki Kaspersky Internet Security Faydaları nelerdir?

Kaspersky Internet Security Özellikleri

Uygulamanın başlıca en iyi özelliklerinden biri, tüm planlarında sabit aynı korumayı sağlamaktır. Gelişmiş planlarında ekstra farklı cihazlardan koruma sağlamasının yanı sıra aile kontrolü de sağlar.

Kaspersky Internet Security Anti Virüs: Uygulamanın ilk paketidir. Son derece düşük bir plan olmasına rağmen oldukça gelişmiştir. Tam kapsamlı virüs koruması sağlar.

Kaspersky Internet Security: İkinci pakettir, yine tam kapsamlı koruma sağlamasının yanı sıra uygulamaya pek çok yoldan erişmenizi de sağlar. İkinci seviye pakette Mac ve mobil cihazlar üzerinden uygulamaya erişim sağlamak mümkündür.

Kaspersky Total Security: En büyük pakettir, tam kapsamlı koruma sağlar. Aile paketi de içerir, ailenizdeki pek çok kişi sizin paketinizi kullanarak internet koruması alabilir. Aile kontrolü sağlayarak istenmeyen türden virüsleri de engellemenizi sağlar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir