Mcafee Lisansı

Mcafee Lisansı

Mcafee programına hoşgeldiniz. Tüm dünyanın en çok satan yazılımlarından biri olan Mcafee, sahip olduğu pek çok antivirüs deneyimi sayesinde, hızlı bir şekilde bilgisayarınızda veya internetinizde dolanan virüslere müdahale eder. Uygulamayı cihazınıza kurduğunuz ilk andan itibaren, tam kapsamlı bir virüs koruması edinmiş olursunuz. 30 günlük ücretsiz deneme hakkı, aile koruması ve tamamen hızlı ve uyumlu çalışma potansiyeli ile Mcafee sizlere özgür internetin kapılarını açar.

Mcafee Özellikleri Nelerdir?

Mcafee, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü, hızlı çalışma potansiyeli, tam kapsamlı virüs koruması, günlük tarama ve günlük virüs raporları gibi pek çok hizmeti sunar. Mcafee edindiğiniz andan itibaren, her anlamda kapsamlı bir virüs programı edinirsiniz.

Hızlı İnternet

Virüslerden dolayı bilgisayarınız son derece yavaşlamış olabilir, kesinlikle dert etmeyin. Mcafee sizlere bu konuda destek sağlayacak ve virüsleri tamamen yok edecektir.

10 Cihazla Aynı Anda Kullanım Sağlayın

Mcafee programına aynı anda 10 cihaza kadar erişim sağlayabilirsiniz. Bir yanda telefonunuza kurarken, bir yanda bilgisayarınızda da kullanım sağlayabilirsiniz, bu haliyle bile sizlere tam bir potansiyel virüs koruması sağlar.

30 Gün Ücretsiz Deneyin

Mcafee’nin sunduğu en önemli özelliklerden biri de 30 günlük ücretsiz deneme hakkıdır. Uygulamayı edindiğiniz andan itibaren, 30 gün boyunca herhangi bir planı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Aile Koruması Edinin

Mcafee, size geniş kapsamlı bir aile koruması hediye eder. Uygulamayı edindiğiniz andan itibaren her anlamda sizi koruyacak bir aile koruması satın almış olursunuz, bu sayede zararlı yazılımların olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir