Son Sürüm Office 365 Pro Plus

Son Sürüm Office 365 Pro Plus

Office 365 Pro Plus sizlere harika bir deneyim sunmak için geliyor. Microsoft’un harika uygulamalarından biri olan Office 365 Pro Plus sahip olduğu yeniliklerle hayatınızı ve işinizi kolaylaştırmak için geliyor.  Office 365’i indirerek pek çok artı özelliğe sahip olacaksınız, bu özellikler arasında en önemlisi, tüm uygulamaların en son sürümlerine sahip olmak ve pek çok dosyaya her yerden aynı anda erişebilmek olacaktır.

Office 365 Pro Plus Özellikler

Office 365 Pro, yepyeni ve son sürüm uygulamalara sahiptir. Word Excel ve Power Point gibi pek çok uygulamanın son sürümüne sahip olabilirsiniz. Office 365’i edinerek Word’ün en son sürümüne sahip olabilir ve yazı kalitenizi geliştirebilirsiniz, Excel ile daha iyi veri analiz yapabilir ve Power Point ile daha iyi sunumlar hazırlayabilirsiniz. Office 365 Pro Plus sizlere bu özellikleri sağlar.

Her zaman erişebileceğiniz her zaman açık bir desteğiniz olur. Uygulamanın müşteri hizmetlerine aktif bir şekilde her zaman erişebilir ve ulaşabilirsiniz. Bu, Office 365 uygulamasının size sunacağı en büyük yeniliklerden biridir. İster konuşarak ister mesajlaşarak 24 saat destek alabilirsiniz.

Office 365’i edinerek aynı anda birden fazla cihazda oturum açabilir ve bilgisayarınızda çalıştığınız bir sunuma tabletinizde devam edebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir dosyayı kaydedip mail atmaya gerek kalmadan anlık olarak karşı tarafın erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir