Windows 10 Home Lisans Özellikleri

Windows 10 Home Lisans Özellikleri

Windows 10 Home Lisans yeni sürümünde sizlere pek çok yenilik katıyor. Son derece gelişmiş ve artıları bol olan bir lisans sürümü sizleri işletim sistemi marketlerinde bekliyorç. Windows bildiğiniz gibi hali hazırda çok gelişmiş bir işletim sistemi, son sürümü ile birlikte çok daha iyi bir işletim sistemine sahip olmak internette ve işletim sisteminde daha özgür olmak mümkün. İşletim sistemi hem çok kolay edinilebiliyor hem de hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

Aynı Anda Çoklu İş Yapabilme Yeteneği

Windows 10 Home Lisans sizlere verebileceği en önemli yenilik ve özelliklerden biri de aynı anda çok fazla iş yapabilme yeteneği olacaktır. Aynı anda birden fazla işi Windows 10 Home sayesinde yapabilirsiniz. Kolaylıkla sanal masaüstü oluşturabilir ve ekranı uzun süre açık tutabilirsiniz.

Ekranı Sürekli Açık Tutun ve Yüksek Güvenlik Sağlayın

Microsoft Office’in yeni sürümüyle beraber ekranı uzun süre açık tutabilir ve dosyalarınızı kaydetmeye gerek kalmadan yeniden kullanabilirsiniz. Kazara bilgisayar kapandı mı yoksa elektrikler mi kesildi, hiç problem değil. Windows bu konularda size üstün başarı sağlar ve bilgisayarınız kapalı kalsa bile dosyalarınız kaydedildiğinden herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Yüksek Hızda Kullanın

Yeni lisans özelliği sayesinde cihazınızı uzun süre yüksek hızda kullanabilir ve çalıştırabilirsiniz. Bu sayede çok uzun süre cihazınız yavaşlamaz.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir