Windows 10 Home Lisans

Windows 10 Home Lisans, Microsoft’un üretmiş olduğu nitelikli yeni bir lisans ürünüdür. Ev için kullanıma uygun olan bu lisansı yine de pek çok yerde kullanabilirsiniz. Windows 10 işletim sistemi sürümleri arasında en kaliteli işletim sistemlerinden biridir diyebiliriz. Windows 10 Home lisans, her zaman her yerde sizin için en iyi lisans ürünüdür. Uygulamayı lisanslamak için tek yapmanız gereken şey, internet üzerinden işletim sistemini edinmek olacaktır. Fiyatları 50 TL ile 200 TL arası değişmektedir.

Windows 10 Home Lisans Özellikleri

Windows 10 Home Lisans’ın en önemli özelliklerinden biri, işini iyi yapan bir uygulama ürünü olmasıdır. Windows 10 Home Lisans ile bir cihazdan başka bir cihaza çok kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz, her cihaza uyumludur.

İşini En İyi Şekilde Yapar

Windows 10, dosyalarınızı sunumlarınızı ve ekranınızı kaydeder, bir sonraki açılışta dosyalarınızı kaydetmemiş olsanız bile açık halde bulabilirsiniz.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Korur

Windows 10 Home Lisans, sizi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan etkin ve gelişmiş bir yazılım tekniğine sahiptir, pek çok kötü uygulamadan Windows 10 Home sayesinde kurtulabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla iş yapın

Windows 10 Home Lisans, aynı anda birden fazla ekranı açık tutma özelliğine sahiptir, bu sayede birden fazla işi tek ekranda yapabilmenizi sağlar, bu özelliği ile de en çok sevilen işletim sistemlerinden biridir.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir