Yeni Office 2019 Pro Plus

Office 2019 Pro Plus, güncellenen sürümüyle karşınızda. Yeni Office 2019, pek çok uygulamasını güncelleyerek karşınıza çıkıyor, uygulamanın yeni versiyonunda pek çok uygulamada geliştirilme yapılmış ve yine pek çok uygulamada yenilikler yapılmıştır. Biliyorsunuz ki Microsoft, dünyanın en çok satan ofis yazılımların üreten bir şirkettir. Şirket ilk kurulduğu günden bu yana, pek çok geliştirme yapmış ve gelişmiş uygulama yazılımları üretmiştir. Şirketin üretmiş olduğu Excel Word ve Power Point gibi uygulamalara kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmek için Office 2019 Pro indirmeniz yeterlidir.

Office 2019 Pro Plus’ta Neler Var?

Office 2019 Pro Plus’ta pek çok uygulama vardır. Bu uygulamalar arasında en bilineni, Word, Excel ve Office gibi uygulamalardır. Office 2019 Pro Plus edinerek bu uygulamların son sürümüne hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Office Word

Yenilenen Office Word, pek çok ek özelliği ile karşınızda, içerdiği birbirinden farklı yeni özellikleri ile artık daha iyi bir yazım şansı tanıyor, uygulamayı edinebilmek için, Office 2019 Pro Plus edinmeniz yeterli olacaktır.

Office Excel

Türkiye’nin en iyi veri analizi uygulamalarından biri olan Office Excel, yepyeni tasarımı ve yeni sürümüyle karşınızda, artık daha iyi ve daha detaylı veri analizi yapabilmek için Office Excel kullanabilir ve işletmenizde başarıya ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir